E fain la Cluj-Napoca. Două tinere frumoase au oferit un concert sublim pe malul lacului

Posted by

E fain la Cluj-Napoca. Doua tinere frumoase au oferit un concert sublim pe malul lacului.

E fain la Cluj-Napoca
E fain la Cluj-Napoca

Concert de harpă pe malul lacului

Primul duo din Romania format dintr-o artistă la harpă și o soprană au oferit un recital relaxant in Iulius Parc, pe malul lacului, în prima zi a festivalului Veggie Fest.

Trupa Due Celeste este formată din două tinere frumoase, Anca Jilovan (harpă) și soprana Paula Seichei (voce).

Cele două artiste au oferit un concert plăcut și inedit, cu piese din repertoriul magistral interpretate magistral.

Recitalul poate fi ascultat mai jos

Festival dedicat vegetarienilor și veganilor la Cluj, în acest weekend, în Iulius Parc. Începând de astăzi, 27 iunie, până duminică, clujenii sunt așteptați la prima ediție Veggie Fest, în Iulius Parc.

Organizatorii au promis o experiență culinară de neuitat și un decor de poveste in Iulius Parc. Nu vor lipsi show-urile de gătit live, muzica live și diverse activități interesante pentru toate vârstele.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *