Emil Boc, primarul Clujului și fostul premier în perioada de tristă amintire a președintelui Traian Băsescu, a transmis un mesaj, pe facebook.
Primarul susține că PNL a câștigat alegerile parlamentare la nivelul județului Cluj, dar uită să facă precizări cu privire la partidul fulger, AUR.
„Vă mulțumesc mult pentru faptul că v-ați prezentat ieri la vot pentru alegerile parlamentare. Vă mulțumesc, de asemenea, pentru susținerea politică pe care ați acordat-o PNL la alegerile parlamentare. Partidul Național Liberal a câștigat alegerile atât la nivelul municipiului Cluj-Napoca cât și la nivelul județului Cluj. Votul dumneavoastră va contribui la promovarea și susținerea, în continuare, a marilor proiecte de modernizare a Clujului. Vă mulțumesc, cu drag!”, a scris Boc.
Lasă un răspuns